فروش یو پی اس ، یو پی اس چینی ، باتری یو پی اس چینی
مزایای باتری های لیتیوم یون برای یو پی اس
سه شنبه 3 دی 1398 ساعت 15:22 | بازدید : 63 | نویسنده : یو پی اس | ( نظرات )
  • مزایای باتری های لیتیوم یون برای یو پی اس :

در اینجا سه دلیل وجود دارد: آنها کوچک و سبک هستند، طول عمر بیشتری دارند. شرکت ها همیشه به دنبال تولید درآمد بیشتر از فضای خود هستند و یا اجاره می کنند. میزهای بیشتری به دفتر افزایش مییابند. قفسه های IT به ظرفیت پر می شوند. یک تکنولوژی در حال ظهور است که می تواند بیشتر با فضای کمتری کمک کند، ارزش دیدن آن را دارد باتری های لیتیوم یون در سیستم های برق اضطراری (UPS).
باتری های لیتیوم یون یا لیتیوم قابل شارژ هستند و از یکی از مواد معدنی موجود در جهان ساخته می شوند که برای همه چیز از لپ تاپ ها و تلفن های همراه استفاده می شود تا وسایل الکتریکی مانند مدل های تسلا، لیتیوم یون یا LI. با استفاده از باتری لیتیوم برای سیستم های UPS شناخته شده است که برای پاک کردن املاک و مستغلات مورد نیاز برای باتری های حداقل 50 درصد، در حالی که کاهش احتمال تقویت ساخت و ساز و افزایش عمر باتری دو تا سه بار بیش از باتری های سنتی اسید سرب. باتری لیتیوم دارای مزایای دیگری نیز مانند مانیتور باتری ساخته شده است.

پس چرا تمام مراکز داده با استفاده از یون لیتیوم نیستند؟

• هزینه اولیه در حالیکه هزینه کاهش می یابد، باتری های LI با قیمت بالاتر نسبت به اسید سرب (SLR) شیر تنظیم شده خود (VRLA) قرار می گیرند.
• خطر ایمنی درک شده.
• تردید در مورد تکنولوژی جدید. حرکت به دور از روش های درست و یک چالش برای صاحبان یا اپراتورهاست.
اما ناکارآمد بودن باتری های سنتی VRLA، املاک و مستغلات که مصرف می کنند و خنک سازی آنها نیاز به تخلیه منابع ارزشمندی از ساختمان های تجاری امروز است. وقت آن رسیده است تا افق بعدی را در راه حل های باتری UPS در نظر بگیریم.

 

مزایای باتری های لیتیوم یون برای یو پی اس

 

تا به حال، باتری های LI هزینه زیادی داشته و فقط برای سیستم های UPS 200 کیلو وات و بالاتر در دسترس هستند، محدود کردن آنها به پروژه های بزرگ و عمیق در بودجه. با این وجود، در چند ماه گذشته، باتری های لیتیوم برای برنامه های UPS کوچکتر، به اندازه 50 کیلو وات و بیشتر، در دسترس قرار گرفته اند. به طور مشابه، هزینه ها از سال 2010 بیش از 70 درصد کاهش یافته است.
در اینجا سه ​​دلیل برای در نظر گرفتن باتری های LI برای نصب UPS یا جایگزینی باتری وجود دارد:
1. کوچکتر و سبک تر :
باتری های لیتیوم یون وزن 60 تا 80 درصد کمتر هستند و دارای رد پای 50 درصد کوچکتر از همتایان VRLA خود هستند. ساختمان های بلند، به خصوص سازه های قدیمی تر که برای باتری های سنگین ساخته نمی شوند، بیشترین بهره را از باتری های لیتیوم دریافت می کنند: به طور معمول ارزیابی ساختاری نشان می دهد که باتری لیتیوم نیازی به ساخت سازه ندارد. از طرف دیگر، باتری های VRLA اغلب به دلیل حجم و وزن آنها نیاز به ساخت سازه دارند. کمتر املاک و مستغلات اختصاص یافته به سیستم های UPS به معنی فعالیت های بیشتر در تولید درآمد اختصاص یافته است. از بین بردن تقویت ساختاری نیز به معنی کاهش اختلال در دیگر طبقه / مستاجرین و کاهش هزینه نصب است.
2. عمر طولانی تر :
باتری سنتی VRLA پنج تا هفت سال گذشته است و بنابراین باید در طول عمر سیستم UPS دو تا سه بار تغییر داده شود. از سوی دیگر، باتری لیتیوم، همان 10 تا 15 سال گذشته را به عنوان UPS می گذراند. منطقی است که بگوییم یک سیستم UPS با قدرت باتری لیتیوم باید از 10 ساله اجاره تجاری تجاوز کند. نتیجه افزایش روزافزون، قابلیت اطمینان و کاهش کل هزینه مالکیت است.

3. تهویه نیست :
باتری های لیتیوم نیازی به تهویه یا یک اتاق جدا نیستند و بنابراین می توانند با UPS در یک اتاق هم باقی بمانند. در بین کدهای آتش نشانی بین المللی و NFPA-1، باتری های سنتی VRLA نیاز به تهویه برای حذف اگزوز هیدروژن خود را از منطقه دارند و بنابراین معمولا در اتاق جداگانه ای از یو پی اس های پشتیبانی می شوند تا میزان تهویه ارائه شده را محدود کنند. نتیجه لوله مجاز است که این دو را وصل می کند. هزینه تأمین این تهویه می تواند در هر دو مورد در املاک و مستغلات یک اتاق جداگانه به اندازه کافی برای باتری های VRLA و در ساخت مجتمع کار مجاز و اتصال برق بین دو.

ترانسفورماتور ایزوله

برق یو پی اس برای آسانسور

http://makelsanco.ir/benefits-of-lithium-ion-batteries-for-ups/

|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0


UPS های صنعتی در مقابل یو پی اس های استاندارد
دو شنبه 2 دی 1398 ساعت 15:36 | بازدید : 71 | نویسنده : یو پی اس | ( نظرات )

 

UPS های صنعتی در مقابل یو پی اس های استاندارد

UPS های صنعتی در مقابل یو پی اس های استانداردReviewed by makelsanco.ir on Jul 24Rating: 5.0UPS های صنعتی در مقابل یو پی اس های استاندارد (تفاوت های اساسی فناوری Back-UPS ) | مکلسان تفاوت های اساسی فناوری Back-UPS با UPS های صنعتی .و یو پی اس های استاندارد چیست ؟ به طور کامل دراین مقاله توضیح میدهیم

تفاوت های اساسی فناوری Back-UPS

منبع تغذیه نامنظم یکی از تهدیدات اصلی در صنعت تولید است. یک منبع تغذیه بی وقفه یا Back-UPS عملکرد در چرخه صنعتی را با تنظیم جریان برق و اجتناب از هرگونه اختلال فاجعه یا از دست دادن اطلاعات، ساده می کند. منبع تغذیه نامنظم منجر به زیان قابل توجهی از منابع تا زمانی که ماشین آلات مورد بحث در نهایت بازسازی شوند. یک Back-UPS با ظرفیت های 5 تا 150 کیلو وات موجود در 4 دهه گذشته در دسترس بوده و بازار همچنان به میزان 12٪ سالانه افزایش یافته است. این به علت قابلیت اطمینان در حال حاضر در جریان پیوسته قدرت تمیز و بدون وقفه است.

نیازهای برق متفاوت است – بهره وری دفتر شرکت های بزرگ در مقایسه با واحد تولیدی متفاوت است. از این رو، با مقادیر مختلف تولید، میزان تولید مورد نیاز برای هر گیاه متفاوت است. صنایع با مشکل نیازهای سخت و بی نظمی در عرضه مواجه هستند. بنابراین، دستگاه ها باید امکانات تأیید فاکتور قدرت قابل اعتماد را در نظر بگیرند. این تاکید بر نیاز به درک تفاوت های اساسی بین UPS های استاندارد و UPS صنعتی است. برخی از موارد برجسته برای انتخاب یک UPS هوشمند در نظر گرفته شده است:

Back-UPSBack-UPS

وضعیت فیزیکی:

محدوده فیزیکی و شرایطی که عملکرد سیستم UPS مهمترین عامل در نظر گرفتن آن است. صنایع مانند بخش نفت و گاز، خط لوله نفت، واحدهای تولید سنگین و غیره نیاز به UPS های سنگین دارند که می توانند بزرگترین نوسانات بار را کنترل کنند و تجهیزات را حفظ کنند. در مقابل، سیستم های UPS کم قدرت می توانند نیاز دستگاه های کامپیوتری و ماشین های پیچیده تر را با سهولت نسبی تنظیم کنند.

طراحی سیستم:

سیستم های صنعتی یو پی اس محکم هستند و با طراحی ساختاری پیچیده طراحی شده اند که برای نظارت و حذف مشکلات عمده در سیستم طراحی شده اند. این دستگاه ها اغلب بر اساس نیاز مشتری در سایت شخصی سازی می شوند. پیچیدگی آنها نیاز به ارائه یک کتابچه راهنمای کاربر با نصب آن را صادر می کند. در عین حال، سیستم UPS استاندارد دارای طراحی نسبتا ساده است.

طول عمر:

Back-UPSBack-UPS

سیستم های استاندارد یو پی اس به دلیل ثبات پایین تر و خدمات مشتری با قرارداد محدود، به احتمال زیاد به مدت طولانی عمل می کنند. در طرف دیگر طیف، سیستم های صنعتی یو پی اس عمرانی طولانی تر از 20 تا 30 سال دارند. آنها همچنین با امکانات بلند مدت خدمات کامل مشتری ارائه می شوند. بنابراین، در صورت هر گونه صدمات، دستگاه را می توان جایگزین کرد.

توجه به هزینه:

در این دوره از رقابت با پیشرفت، آن را سخت تر و سخت تر برای دیدار با نیازهای مشتری. بنابراين، بازاريابي مفهوم صرفه جويي در مصرف را ترجيح مي دهد تا کاهش هزينه. استفاده از سیستم UPS استاندارد یک گزینه مناسب برای نیروگاههای کم قدرت مانند مراکز داده است. در همین حال، تنظیمات با الزامات برق بزرگ می تواند پشتیبان باتری قدرتمند و پایدار UPS را برای عملکرد مطلوب بهره برداری کند.

پشتیبانی و تعمیر و نگهداری:

سیستم استاندارد نیازی به پشتیبانی کامل فنی ندارد. با این حال، سیستم صنعتی اغلب نیاز به یک برنامه جامع است که شامل خدمات پشتیبانی و تعمیر و نگهداری است. این کار برای طولانی شدن و ایمن کردن تمام تجهیزات تولیدی انجام می شود.

از یک دیدگاه رایج، پیشرفت های هوشمند صنعتی و استاندارد ممکن است ظاهرا شباهت زیادی داشته باشد. با این حال، هر دو سیستم در هنگام مشاهده از دیدگاه فنی تفاوت های پیچیده ای دارند. کسب و کارهای بسیاری وجود دارد که جنبه های فنی هر دو این سیستم های UPS را درک می کنند و Schneider Electric India یکی از شرکت هایی است که از طیف گسترده ای از منابع هوشمند UPS که برای کسب و کار ضروری هستند، عرضه شده است. این شرکت یک قدم جلوتر در ارائه تکنولوژی اینورتر است که مورد نیاز برای حفظ عملیات هر کسب و کار، صرف نظر از مقیاس آن است.

|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0


منوی کاربری


عضو شوید


نام کاربری
رمز عبور

:: فراموشی رمز عبور؟

عضویت سریع

نام کاربری
رمز عبور
تکرار رمز
ایمیل
کد تصویری
نویسندگان
پیوندهای روزانه
خبرنامه
براي اطلاع از آپيدت شدن وبلاگ در خبرنامه وبلاگ عضو شويد تا جديدترين مطالب به ايميل شما ارسال شوددیگر موارد
چت باکس

نام :
وب :
پیام :
2+2=:
(Refresh)
تبادل لینک هوشمند

تبادل لینک هوشمند

برای تبادل لینک ابتدا ما را با عنوان یو پی اس ، خرید یو پی اس ، یوپی اس و آدرس finetco.LXB.ir لینک نمایید سپس مشخصات لینک خود را در زیر نوشته . در صورت وجود لینک ما در سایت شما لینکتان به طور خودکار در سایت ما قرار میگیرد.


آمار وب سایت

آمار مطالب

:: کل مطالب : 98
:: کل نظرات : 0

آمار کاربران

:: افراد آنلاین : 1
:: تعداد اعضا : 0

کاربران آنلاین


آمار بازدید

:: بازدید امروز : 83
:: باردید دیروز : 0
:: بازدید هفته : 83
:: بازدید ماه : 844
:: بازدید سال : 5894
:: بازدید کلی : 33035